Dolar Satış: 13.451 TL | Euro Satış: 15.234 TL

HAKKIMIZDA

20 yıllık tel bant üretimi deneyimiyle T-Bant Sanayi sizlere ihtiyacınız olan kaliteli tel konveyör bantlarını üretmek için çalışıyor. Daima gelişen T-Bant Sanayi makineleriniz için doğru olan bant çözümü sunabilecek bilgi birikimi ve tecrübeye sahiptir. Mümkün olan en kısa sürede, tam kapasiteyle üretim ve uygun fiyatı müşterilerimize sunmak T-Bant için önemlidir. Standart üretimlerin yanı sıra özel durumlarda ihtiyaç duyulabilecek özel bantların projelendirme, tasarım ve üretiminde de bize güvenebilirsiniz.

NEDEN T-BANT'I TERCİH ETMELİSİNİZ?
* Uygun malzeme seçimi ile üretilen T-Bant tel bantları; normal çeliğin kısa sürede dağılacağı 1150 derecelik endüstri fırınında ve dahi daha agresif ortamlarda güvenilir olduğu kanıtlanmıştır.
* Örülüşünden dolayı oluşan yoğun yüzey alanı ile hem küçük hem de büyük parçaların taşınmasına imkan tanıyan tel bantlarda T-Bant'ın kaliteli işçiliği fark yaratmakta, kullanım süresini uzatmaktadır.
* Tel bantlar ağır yüklerin (60 kg / m2) etkili ve hızlı taşınmasında güvenilir ve dayanıklıdır. Büyük yüzeyli yüklerin taşınmasında spiral ya da zincirli tel bantlarımızı kullanabilir, bantları daha dayanıklı kılabilirsiniz. Tel bantlarla ilgili daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.